Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

247/2026

z dnia

04.09.2026

Ogłoszeń w bazie:

11595
/
/
Burmistrz Chełmka przeznacza do sprzedaży w trybie przetargowym nieruchomość oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków, prowadzoną przez Starostwo Powiatowe  w Oświęcimiu, jako działka nr 999/19 o pow. 2,6558 ha

OGŁOSZENIE

Burmistrz Chełmka przeznacza do sprzedaży w trybie przetargowym nieruchomość oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków, prowadzoną przez Starostwo Powiatowe  w Oświęcimiu, jako działka nr 999/19 o pow. 2,6558 ha

Chełmek, dnia 3 września 2026 roku

Znak: GP.6840.15.2026

I N F O R M A C J A

O W Y W I E S Z E N I U   W Y K A Z U

Burmistrz Chełmka działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz. 399) przeznacza do sprzedaży w trybie przetargowym nieruchomość oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków, prowadzoną przez Starostwo Powiatowe  w Oświęcimiu, jako działka nr 999/19 o pow. 2,6558 ha, położona w obrębie Chełmek przy ul. Poziomkowej w Chełmku.

Przedmiotowy wykaz został wywieszony w siedzibie Urzędu Miejskiego w Chełmku, 32-660 Chełmek, ul. Krakowska 11, a ponadto informacja o wywieszeniu niniejszego wykazu została podana do publicznej wiadomości przez ogłoszenie w prasie lokalnej oraz w sposób zwyczajowo przyjęty tj. na tablicach ogłoszeń na terenie całej gminy, a także na stronie internetowej www.chelmek.pl i w BIP na okres 21 dni tj. w terminie od dnia 4 września 2026 roku do dnia 25 września 2026 roku.

Dodatkowych informacji w sprawie sprzedaży w/w nieruchomości można uzyskać w pok. nr 5 Urzędu Miejskiego w Chełmku ul. Krakowska 11 lub telefonicznie pod numerem telefonu 0 33 844 90 31 Referat Gospodarki Przestrzennej i Mienia Komunalnego Urzędu Miejskiego w Chełmku.

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa przeznaczonych do oddania w dzierżawę

Obwieszczenie Starosty Tatrzańskiego w sprawie wydania decyzji nr 6/2026 w dniu 3 września 2026 roku dot. udzielenia zezwolenia na realizację inwestycji drogowej pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1653K Szaflary – Ząb w miejscowości Sierockie i Bustryk oraz drogi powiatowej nr 1654K Ząb – Ratułów – Ciche – Chochołów w miejscowości Bustryk”, w gminie Biały Dunajec, Poronin i Czarny Dunajec.

Informacja Wójta Gminy Trzebownisko o nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, iż wywieszono wykaz lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Daszyńskiego 87/1 w Zgorzelcu przeznaczonego do sprzedaży na rzecz dotychczasowego najemcy