Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

297/2025

z dnia

24.10.2025

Ogłoszeń w bazie:

13202
/
/
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje że wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje że wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę

Bogatynia, dnia 19.07.2022 r.

NZP.6845.14.2022.MP

INFORMACJA

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje, że zgodnie z art. 35 ust.1 ustawy
z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U z 2021 r. poz. 1899
z późn. zm.) w dniu 25 lipca 2022 roku wywieszono na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni przy ul. Daszyńskiego 1 oraz zamieszczono na stronie internetowej www.bogatynia.pl wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę.

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

II przetarg ustny ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Futorach stanowiącej własność Gminy Oleszyce

Wykaz 15/2025 – Oleszyce

FUTORY – Wykaz 14/2025

Zarządzenie w sprawie uchylenia Zarządzenia nr 208/57/25 z dnia 14 kwietnia 2025 r. w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości niezabudowanej położonej w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego oraz wykaz nieruchomości niezabudowanej położonej przy ul. Francuskiej przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego i wykaz nieruchomości niezabudowanych położonych w Zgorzelcu przy ul. Okulickiego przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego.