Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

118/2026

z dnia

28.04.2026

Ogłoszeń w bazie:

9647

OGŁOSZENIE

Informacja

Burmistrz Kolbuszowej

informuje,

że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej

przy ul. Obrońców Pokoju 21, 36-100 Kolbuszowa

a także stronie internetowej – www.kolbuszowa.pl

WYWIESZONY / ZAMIESZCZONY ZOSTAŁ

zgodnie z art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami
(Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 t.j.), na okres 21 dni wykaz niezabudowanych nieruchomości gruntowych ozn. jako działki ewid. nr 635/4, 48/263 położone w Kolbuszowej, przeznaczonych do sprzedaży.

Z up. BURMISTRZA

Krzysztof Wójcicki

Zastępca Burmistrza

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

Prezydent Miasta Puławy informuje, że został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej na czas oznaczony.

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje, że wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania   w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy na czas oznaczony do 3 lat

Starosta Międzyrzecki ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości – lokalu mieszkalnego nr 4 o pow. 39,43 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej pow. 79,39 m2 oraz z udziałem wynoszącym 28/100 w prawie własności nieruchomości oznaczonej nr 321/2 o pow. 0,2900 ha, położonej w Bukowcu 57, gm. Międzyrzecz