Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

29/2023

z dnia

29.01.2023

Ogłoszeń w bazie:

1925
/
/
Wójt Gminy Uścimów informuje

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Uścimów informuje

WÓJT GMINY UŚCIMÓW

INFORMUJE

że na stronie BIP Urzędu Gminy Uścimów http://uguscimow.bip.lubelskie.pl  i tablicy ogłoszeń na 21 dni został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy i najmu na okres do 3 lat, położonych w miejscowości Orzechów Kolonia, Nowa Jedlanka, Krasne, Drozdówka, Stary Uścimów.
Szczegółowych informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Uścimów tel. (81) 85-23-033.

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

Wójt Gminy Pruszcz Gdański zawiadamiam  o podjęciu przez Radę Gminy Pruszcz Gdański Uchwały Nr XLIII/87/2022 z dnia 2 września 2022 r. o przystąpieniu do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Pruszcz Gdański dla fragmentu obrębu geodezyjnego Łęgowo – rejon ul. Prostej w Rusocinie.  

Wójt Gminy Pruszcz Gdański ogłasza w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Pruszcz Gdański w zakresie fragmentu obrębu geodezyjnego Cieplewo

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje, zamieszczono na stronie internetowej www.bogatynia.pl wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemcy

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki należącego do upadłego ½ udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej w Wieluniu.