Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

321/2025

z dnia

17.11.2025

Ogłoszeń w bazie:

13454
/
/
Zarząd Powiat Ełckiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości

OGŁOSZENIE

Zarząd Powiat Ełckiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości

Zarząd Powiat Ełckiego, działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), podaje do publicznej wiadomości, iż w dniach 17.11.2025 r. – 08.12.2025 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ełku przy ul. Piłsudskiego 5, II piętro, został wywieszony wykaz garażu położonego w obrębie 0001 Ełk 1 miasto Ełk, przy ul. Piłsudskiego 5, na działce oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków nr 224 o powierzchni 0,1240 ha, przeznaczonego do najmu w drodze bezprzetargowej na czas oznaczony na rzecz dotychczasowego najemcy.

Dodatkowych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Ełku ul. Piłsudskiego 5 (pokój 11), tel. (0 87) 621 83 31.

Marek Chojnowski – Przewodniczący Zarządu Powiatu

Małgorzata Kopiczko – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Powiatu

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia 

 Zarząd Powiatu w Janowie Lubelskim informuje, iż na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej  Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim pod odnośnikiem https://spjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=521&action=details&document_id=2233241 został zamieszczony w dniach od 17 listopada 2025 r. do 8 grudnia 2025 r. wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Janowskiego przeznaczonych do użyczenia.

Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew

Starosta Lubartowski zawiadamia, że zostało przeprowadzone postępowanie dowodowe w sprawie dotyczącej ustalenia i wypłaty odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnymw udziale 1/12 części, położoną w obrębie geodezyjnym 8 – Kunów, gmina Firlej, oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków jako działka: nr 418/1 o pow. 0,1516 ha, która powstała w wyniku podziału działki nr 418 o pow. 0,6923 ha.