Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

246/2026

z dnia

03.09.2026

Ogłoszeń w bazie:

11571
/
/
Obwieszczenie nr 253/2026 Wójta Gminy Zbiczno o konsultacjach społecznych projektu Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Zbiczno na lata 2027–2030 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2031–2034

OGŁOSZENIE

Obwieszczenie nr 253/2026 Wójta Gminy Zbiczno o konsultacjach społecznych projektu Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Zbiczno na lata 2027–2030 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2031–2034

Obwieszczenie nr 253/2026

Wójta Gminy Zbiczno

z dnia 3 września 2026 r.

o konsultacjach społecznych projektu Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Zbiczno na lata 2027–2030 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2031–2034

Zgodnie z art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 647 z późn. zm.) oraz art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1112 z późn. zm.), Wójt Gminy Zbiczno informuje o możliwości zapoznania się z projektem dokumentu pn. „Program Ochrony Środowiska dla Gminy Zbiczno na lata 2027-2030 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2031-2034”oraz prognozą oddziaływania na środowisko.

Zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentacją ww. sprawy, która jest dostępna do wglądu w Urzędzie Gminy Zbiczno, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zbiczno, na stronach internetowych: http://zbiczno.pl/ oraz https://infopublikator.pl/. Każdy ma prawo do składania uwag oraz wniosków do ww. projektów dokumentów.

Uwagi oraz wnioski można składać pisemnie na adres Urzędu Gminy Zbiczno, ul. Szosa Brodnicka 53, 87-305 Zbiczno, ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu Gminy Zbiczno, jak również za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres poczty elektronicznej: konsultacje@zbiczno.pl,  w terminie 21 dni od daty podania do publicznej wiadomości niniejszego obwieszczenia, tj. od dnia 3 września 2026 r. do 24 września 2026 r.

Uwagi i wnioski złożone po upływie wyznaczonego terminu pozostawia się bez rozpatrzenia.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag oraz wniosków jest Wójt Gminy Zbiczno.

   Wójt Gminy Zbiczno

/-/Magdalena Golubska

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

Wójt Gminy Krokowa w sprawie wykazu nieruchomości przeznaczonej do zbycia w obrębie Żarnowiec, gmina Krokowa

Wójt Gminy Ornontowice podaje do publicznej wiadomości na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy.

Wójt Gminy Ornontowice podaje do publicznej wiadomości na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy na czas oznaczony do 3 lat