Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

244/2026

z dnia

01.09.2026

Ogłoszeń w bazie:

11523
/
/
Wyciąg z ogłoszenia o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości

OGŁOSZENIE

Wyciąg z ogłoszenia o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości

Nidzica, 28 sierpnia 2026 r.

GMKR.6840.26.2022           

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA.

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana położona w obrębie 2 m. Nidzica, oznaczona jako działka numer 166/26 o pow. 0,1064 ha, opis użytku Bp, KW OL1N/00009606/3 – sprzedaż działki wraz z udziałem wynoszącym 24/100 części w działce nr 166/30 o pow. 0,0309 ha, opis użytku dr, KW OL1N/00026772/2.

Cena wywoławcza nieruchomości wraz z udziałem w działce nr 166/30 wynosi 108 000,00 zł (sto osiem tysięcy złotych 00/100), w tym podatek VAT 23% w kwocie 20 195,12 zł (dwadzieścia tysięcy sto dziewięćdziesiąt pięć złotych 12/100)

Wadium (wniesione w pieniądzu do dnia 01 października 2026 r.) w wysokości: 16 000,00 zł (szesnaście tysięcy złotych 00/100).

Przetarg odbędzie się dnia 07 października 2026 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim 
w Nidzicy, ul. Plac Wolności 1 (Ratusz).

Tekst ogłoszenia został wywieszony na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Nidzicy oraz opublikowany na stronach internetowych: http://bip.nidzica.pl w zakładce: Majątek Gminy przeznaczony do sprzedaży i dzierżawy oraz www.nidzica.pl w zakładce: Gmina Nidzica > Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży i dzierżawy

Dodatkowe informacje dotyczące ww. nieruchomości można uzyskać telefonicznie pod numerem
89 625 07 44 do dnia 01 października 2026 r.

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

Wójt Gminy Miedźna podaje do publicznej wiadomości wykaz dotyczący części działki stanowiącej własność Gminy Miedźna, przeznaczonej do dzierżawy w drodze bezprzetargowej.

Wójt Gminy Miedźna podaje do publicznej wiadomości wykaz dotyczący części działki stanowiącej własność Gminy Miedźna, przeznaczonej do dzierżawy w drodze bezprzetargowej.

Zarząd Powiatu we Włodawie informuje, że został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny

Wójt Gminy podaje do publicznej wiadomości, że Gmina Pruszcz Gdański przeznacza do użyczenia nieruchomość gminną