Najświeższe ogłoszenia z całej Polski

Wydanie nr:

139/2026

z dnia

19.05.2026

Ogłoszeń w bazie:

9988
/
/
Burmistrz Miasta Cieszyna informuje, że przeznaczono do zbycia w trybie bezprzetargowym na rzecz aktualnego najemcy

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta Cieszyna informuje, że przeznaczono do zbycia w trybie bezprzetargowym na rzecz aktualnego najemcy

NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONE DO ZBYCIA

Burmistrz Miasta Cieszyna informuje, że przeznaczono do zbycia w trybie bezprzetargowym na rzecz aktualnego najemcy:

lokal mieszkalny nr 3 położony w budynku przy ul. Głębokiej 45 w Cieszynie wraz z udziałem do gruntu działki i części wspólnych budynku w 7911/50528 części.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia została wywieszona na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Cieszynie (Rynek 1, I piętro) oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Cieszynie (bip.um.cieszyn.pl) na okres 21 dni, tj. od dnia 12 maja 2026 roku do dnia 2 czerwca 2026 roku.

Cieszyn – 12 maja 2026 roku.

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

INNE OGŁOSZENIA

Obwieszczenia Starosty Tomaszowskiego z dnia 18.05.2026 r. znak: GN.683.146.2024 o wydaniu decyzji w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym, oznaczoną jako działka nr 132/5, położoną w obrębie 0017 Twarda, jednostka ewidencyjna Tomaszów Mazowiecki – gmina, powiat tomaszowski

Burmistrz Miasta Cieszyna informuje, że przeznaczono do zbycia w trybie bezprzetargowym na rzecz aktualnego najemcy

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości o pow. 168,70 m2 stanowiącej własność Miasta Wodzisławia Śląskiego, przeznaczonej do oddania w najem, położonej przy ul. Brackiej 13 D w Wodzisławiu Śląskim

, Wójt Gminy Główczyce podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy.